TE1500B10RJ, Res Wirewound 10 Ohm 5% 1500W ±440ppm/°C RDL Lug Bolt-On/Bracket Mount
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
07
quantity
Product details
Category
Resistor Wirewound 10 Ohm 5% 1500W ±440ppm/°C RDL Lug Bolt-On/Bracket Mount