flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
01
quantity
Product details
Category
  • SPECIFICATION: Appearance: black (PA), silver white (aluminum); Stroke: 333 mm ; Minimum dimensions (shrink): 157 mm; Maximum dimension: 490 mm; Load: push force: 750 N, pull force: 750 N.