NinjaTek - 3DNF0517510 3DNF05117510 NinjaFlex TPU Filament, 1.75mm, TPE, 1kg, Lava (Orange) (Pack of 1)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
21
quantity
Product details
Category
  • Truly flexible (no fill or layer manipulation required to achieve performance)
  • Item Package Dimension: 8.0" L x 9.0" W x 2.5" H